artykuł

EkoWieża ma pierwszego Mecenasa!

26 kwietnia 2016 min
(galeria fotografii)

Sokołowsko ma szczęście do wspaniałych osób, organizacji oraz inicjatyw. Tym razem do tej przepięknej miejscowości w Górach Suchych zawitała 26 kwietnia 2016 roku Fundacja PlasticsEurope Polska, zawitała z prezentami, eko prezentami!

Sokołowsko ma szczęście do wspaniałych osób, organizacji oraz inicjatyw. Tym razem do tej przepięknej miejscowości w Górach Suchych zawitała 26 kwietnia 2016 roku Fundacja PlasticsEurope Polska, zawitała z prezentami, eko prezentami!

Fundacja, a dokładnie jej szef dr Kazimierz Borkowski i dr Anna Szałkowska ( na głównym zdjęciu, oraz na zdjęciach ze szkolenia) zadeklarowali, że środkowa sala w EkoWieży od dzisiaj zostaje objęta mecenatem Fundacji.

Zaczęło się od słów a skończyło, jak należy, na czynach i konkretach, tzn w sali można już zwiedzać wystawę edukacyjną poświęconą tworzywom, a nauczyciele z lokalnych szkół mogą prowadzić z uczniami eko eksperymenty naukowe, dzięki przenośnemu laboratorium podarowanemu przez Fundację PlasticsEurope Polska. 

"Bardzo dziękujemy Fundacji za wsparcie naszej działalności i pomoc w edukowaniu" - powiedziała Bożenna Biskupska, założycielka Fundacji In Situ, właściciela EkoWieży ( na głównym zdjęciu razem z Anną Szałkowską i Kazimierzem Borkowskim) podczas przyklejania pamiętkowej tabliczki.

Zapraszamy kolejnych mecenasów, sponsorów i darczyńców.

Sali i rąk do pracy u nas mnóstwo :-)

Dominik Dobrowokski, Koordynator działań ekologicznych w EkoWieży;

dominik@cycling-recycling.eu, 697 092 978

 

 

tytul: Niemcy: 95 proc. produkcji energii z OZE i ujemne ceny energiitytul: Zielone światło dla zielonej energiitytul: Sprzedaż koncernu Vattenfall w Niemczech czyli węgiel i gra w pokera.tytul: Zapraszamy do udziału w nagraniu TVN Uwaga - Recykling Rejs 2016tytul: Nasze serca potrzebują czystego powietrzatytul: Holandia: 4,7 mld EUR oszczędności dzięki zamknięciu elektrowni węglowych do 2020 rokutytul: Dzień Ziemi 2016tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie!
view_list  inne artykuły z tematu artykuł:
mh

Recykling Dał Owoce

Od września do grudnia został zorganizowany cykl akcji hasłem "Recykling Daje Owoce".

mh

"Świeć Przykładem"

W zamian za elektroodpady i zużyte baterie Warszawianki i Warszawiacy dostaną ekologiczne latarki, a to wszystko w ramach akcji "Świeć Przykładem", która będzie zorganizowana 18 i 19 listopada w sklepie Strefa Wnętrza (Leroy Merlin) przy ulicy Ostrobramskiej 73B w Warszawie. Elektroodpady, począwszy od drobnych (lampki LED, kabelki ...) po duże elektrograty (lodówki, pralki, telewizory ... ) będą bezpłatnie przyjmowane na parkingu przed sklepem w godzinach od 10 do 16.

mh

Śmieci skrzydeł nie mają!

Każdego roku polskie góry odwiedza coraz więcej turystów.  Rekordy frekwencji biją szlaki w Karkonoszach, Beskidach, Tatrach i Bieszczadach.

pokaż więcej touch_app
 
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.