opp
KRS 0000003647
opp
KRS 0000178876
artykuł

Laureaci konkursu fotograficznego WWF

17 czerwca 2019 min
(galeria fotografii)
Bardzo dziękujemy za tak wiele przepięknych i niesamowitych zdjęć, które od Was dostaliśmy - mówi Marek Elas, Specjalista WWF ds. ochrony ekosystemów rzecznych, i dodaje - Cieszymy się, że rzeki są dla Was taką inspiracją i mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie działać dla ich dobra. Wybór najlepszych zdjęć był trudny, ponieważ każde z nich miało w sobie coś czarującego, ale przedstawiamy wyniki konkursu z każdej kategorii. Wyniki i zdjęcia dostępne są na stronie "Strażnicy Rzek WWF". W kategorii " Z życia Strażnika" I i II miejsce zajęły zdjęcia Dominika Dobrowolskiego, który od 2011 roku wspólnie z Fundacją PlasticsEurope Polska organizuje akcje z cyku "Recykling Rejsów". WWF dla laureatów konkursu ufundował 2-dniowy plener fotograficzny w Bieszczadach w dniach 17-18 sierpnia 2019. http://www.cycling-recycling.eu/aktualnosci/zjecia-z-recykling-rejsow-laureatami-konkursu-wwf
tytul: Spływ *Trzech Zapór* i sprzątanie Sołytytul: Morawiecki wbrew polskiej racji stanu blokuje neutralność klimatyczną na szczycie UEtytul: Najlepsza ekoakcja w 2018!tytul: Spływ *Trzech Zapór* i sprzątanie Sołytytul:  Co tam dwie plomby z rtęcią wyrzucone do kanalizacji – Polska emituje rtęć do powietrza oraz wód i ma się z tym dobrzetytul: EkoJanosik wybrany!tytul: Gołdapa, Sapina, Rospuda -posprzątane!tytul: Co mają wspólnego Greta Thunberg i upadek CDU w Niemczech?
view_list  inne artykuły z tematu artykuł:
mh

Wielka mazurska zbiórka elektroodpadów!

Posprzątajmy Mazury z elektroodpadów! Zbiórka elektrośmieci będzie prowadzona 26 lipca w godzinach od 10 do 14.00 w Giżycku na skwerze naprzeciwko byłego kina Fala (Plac Grunwaldzki). Pierwszym uczestnikom akcji rozdamy rowerowe lampki, bo w końcu zbiórkę organizują rowerzystki i rowerzyści w ramach akcji "Cycling Recycling - Mazury pełnej dobrej energii!" - mówi Dominik Dobrowolski, organizator akcji.

mh

Rowerzyści posprzątają Mazury!

26 lipca w Giżycku rozpocznie się IV edycja projektu edukacyjnego „Cycling Recycling". W planie jest przejechanie największej mazurskiej pętli rowerowej, odwiedzenie najpiękniejszych marin i przeprowadzenie kilkunastu edukacyjnych akcji mających na celu namawianie turystów i mieszkańców, aby po wakacyjnym pobycie Kraina Tysiąca Jezior pozostała czysta a elektroodpady trafiały wyłącznie do punktów zbierania.

mh

Recykling Rejs na Sole

W dniach 29-30 czerwca odbyła się 53. edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Trzy Zapory" na rzece Sole. – To był wyjątkowy spływ, bo po raz pierwszy do kajakarzy sportowców dołączyli eko-kajakarki i kajakarze.
mh

Raport PAS – Kontrola jakości węgla do szybkiej poprawy

Polski Alarm Smogowy sprawdził jak wygląda sprzedaż i kontrola jakości węgla na rynku detalicznym.

mh

Spływ "Trzech Zapór" i sprzątanie Soły

W dniach 29-30 czerwca odbędzie się 53. edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Trzy Zapory" na rzece Sole. – To będzie wyjątkowy spływ,
mh

Najlepsza ekoakcja w 2018!

Zakończyło się podliczanie głosów w ogólnopolskim internetowym plebiscycie "EkoInspiracja 2018"... .
pokaż więcej touch_app
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.