Oglądnijcie film pt. "Klimat" . Nagrania robiliśmy w czerwcu, kiedy temperatura przekraczała 30 stC.
Od tego czasu płonęła Syberia, Puszcza Amazońska, teraz płonie Australia, a Wenecja znika pod wodą. Nie możemy udawać, że nic nie widzimy i nic nie rozumiemy, a najgorsze, że nic nas to nie obchodzi. Dziękuję Tomkowi Żółkiewiczowi z Fundacji Natura Polska za pomysł, Filipowi Pobłockiemu za sprawne filmowanie i montowanie, Dobromilowi Noskowi za animację, Radkowi Gawlikowi i Julii Rokickiej oraz przyjaciołom z Niemiec za nagrania. Film można udostępnić na fb, bez pytania o zgodę, można go wykorzystać na lekcjach w szkołach, na spotkaniach i wszelkich publicznych wydarzeniach.
Dominik Dobrowolski
Sąd staje po stronie ochrony zabytków i lokalnej społeczności.
Naczelny Sąd Administracyjny wydał 9 korzystnych rozstrzygnięć dla strony społecznej w sprawie (...)
Studia podyplomowe „Energetyka Odnawialna dla Biznesu - inwestycje i rynki energii elektrycznej i ciepła”, realizowane od 6 lat przez Politechnikę (...)