imprezy

Masterplan dla Nadodrza - zapraszamy do dyskusji!

18 maja 2012
min
(galeria fotografii)

Zapraszamy do dyskusji na temat rewitalizacji Nadodrza we Wrocławiu: 24 maja 2012 o godz. 18-tej w Infopunkcie przy ul. Łokietka 5!

W ostatnich latach Nadodrze stało się symbolem rewitalizacji we Wrocławiupojedyncze działania zaczynają składać się w logiczną całość i coraz bardziej dostrzegane w przestrzeni miejskiej, stają się impulsem dla kolejnych działań, motywacją dla eksperymentów i innowacji, które właśnie na Nadodrzu zdają się mieć szanse na pomyślne przyjęcie.
 
Przyszedł czas na kolejny krokpodsumowanie dotychczasowych działań i wyznaczenie kierunku dalszego procesu rewitalizacji. Na zlecenie Miasta Wrocławia opracowywany jest Masterplan dla Nadodrzadokument, który będzie pełnił rolę „mapy działań w procesie rewitalizacji”, pozwalającej prowadzić wszelkie prace określonymi etapami, w sposób skoordynowany i zgodny z założonymi celami
 
Rewitalizacja jest złożonym procesem. Jego pomyślność w decydującej mierze zależy od zaangażowania wszystkich uczestników, a więc nie tylko władz miejskich, ekspertów czy inwestorów, ale przede wszystkim mieszkańców i podmiotów bezpośrednio związanych z Nadodrzem. 
 
Zanim więc powstanie część koncepcyjna Masterplanu, chcemy podjąć szeroką dyskusję o wynikach opracowanych przez nas analiz – dotyczących zarówno aspektów przestrzenno-funkcjonalnych, gospodarczych, środowiskowych, jak i społecznych – i dowiedzieć się, jakie są oczekiwania i nadzieje związane z przyszłością Nadodrza.
 
Zapraszamy do dyskusji: 24 maja 2012 o godz. 18-tej w Infopunkcie przy ul. Łokietka 5!
 
Wrocławska Rewitalizacja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
tytul: Zamiast obywateli politycy wspierają monopole.tytul: Koniec z finansowaniem elektrowni węglowychtytul: O tym jak dobre Ministerstwo Środowiska prowadzło konsultacje.tytul:  Środki unijne – nie wyrzućmy ich w błoto!tytul: Komisarz UE ds. energii mataczy!tytul: Polska zablokowała restrykcje łupkowe w Parlamencie Europejskimtytul: Ekolodzy i pracodawcy chcą ustawy ws. efektywności energetycznej budynkówtytul: OZE tańsze ale atom szybszy
view_list  inne artykuły z tematu imprezy:
mh

Konkurs ZAKRĘCENI W PRZESTRZENI

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Zakręceni w przestrzeni organizowany w ramach projektu ECO-MIASTO.

pokaż więcej touch_app
 
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.