opp
KRS 0000003647
opp
KRS 0000178876
imprezy

Szkolenie dla edukatorów ekologicznych Od reakcji do działania

16 września 2013 min
(galeria fotografii)

16-17 września 2013 w Görlitz (Niemcy). Udział bezpłatny!

Saksońska Fundacja Krajowa Przyroda i Środowisko (Drezno) i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań) zapraszają osoby zajmujące się edukacją ekologiczną na Dolnym Śląsku i w Saksonii do udziału w 2-dniowym polsko-niemieckim szkoleniu z zakresu zarządzania dla edukatorów ekologicznych pt. "Od reakcji do działania", które odbędzie się 16-17 września 2013 w Görlitz (Niemcy). Udział bezpłatny!

 Tematem głównym szkolenia jest rozwój misji i strategii dla placówek edukacji ekologicznej i osób wykonujących wolny zawód edukatora ekologicznego.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Nowe drogi dla edukacji ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku – projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy edukatorów ekologicznych, w tym nauczycieli, z Saksonii i z Dolnego Śląska (w szczególności powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki, jeleniogórski i miasto na prawach powiatu Jelenia Góra).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie tłumaczone na j. polski. Organizatorzy zapewniają bezpłatny nocleg i wyżywienie. Uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt zapewniają dojazd.

Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia P-ZFST "Pogranicze" http://pogranicze-csb.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=546&Itemid=67

Wymagane są wcześniejsze zgłoszenia. Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc.

Zgłoszenia z Dolnego Śląska są przyjmowane do 02.09.2013 e-mailem na adres: tsee@pogranicze-csb.home.pl

tytul: Ekolodzy zablokują budowę największej elektrowni w Europie?tytul:  W. Brytania. Aresztowania po protestach przeciwko wierceniom łupkowymtytul: ClientEarth komentuje informacje w sprawie rozbudowy elektrowni Opole, podane przez portal euractive.comtytul:  Gaz łupkowy: MŚ uruchomiło nowy serwistytul: Seminarium „Technika satelitarna w transgranicznej edukacji ekologicznej*tytul: Zapaść zielonej energiitytul: Kancelaria premiera: polska energetyka może być oparta tylko na węglutytul: Tusk: przekop Mierzei Wiślanej - tylko jeśli będzie opłacalny i bezpieczny
view_list  inne artykuły z tematu imprezy:
mh

Konkurs ZAKRĘCENI W PRZESTRZENI

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Zakręceni w przestrzeni organizowany w ramach projektu ECO-MIASTO.

pokaż więcej touch_app
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.