tytul: ZUS uratuje górnictwotytul: Buzek na forum OZE: łupki i atom bez szans przy energetyce odnawialnejtytul: Ekologiczni zyskują więcej. Porty stawiają na statki napędzane LNGtytul: Relacja z demostracji 8.07 w Warszawietytul: W Europie powstaje koalicja atomowa: Musimy stworzyć warunki do rozwojutytul: Anna BIAŁOSZEWSKA: Atterwasch – opowieść o walcetytul: Ochrona klimatu receptą na niezależność energetycznątytul: Czy uda się uratować Kompanię Węglową?
min
wiadomości

Dlaczego warto zrobić kampanię na rzecz poprawy jakości powietrza na Dolnym Śląsku?

Wyniki oceny jakości powietrza nie pozostawiają żadnych wątpliwości - Wrocław musi w najbliższej przyszłości zmierzyć się z problemem zanieczyszczenia powietrza.
opublkowano 06 lipca 2014

Biorąc przykład z Krakowa, chcemy zaangażować mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska, organizacje pozarządowe, naukowców, lekarzy, urzędników, samorządowców w inicjatywę na rzecz poprawy jakości powietrza na Dolnym Śląsku. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, dla których temat zanieczyszczenia powietrza i jego skutków dla zdrowia jest ważny.

Więcej informacji na temat kampanii znajdą Państwo na stronie:

http://www.eko-unia.org.pl/ekounia/index.php/pl/projekty-i-dzialania/nasze-dzialania/1843-kampania-na-rzecz-czystego-powietrza

Zapraszamy na spotkanie startowe inicjatywny na rzecz poprawy jakości powietrza na Dolnym Śląsku, które odbędzie się 17.07.14 r. w godz. 17-19 w Ekocentrum przy ul. Św. Wincentego 25A we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: erakiel@eko.org.pl do dn. 15.07.14 r. W razie pytań prosimy o kontakt z Ewą Rakiel - e-mail: erakiel@eko.org.pl, tel. 669 147 997

Czy popierasz działania zmierzające do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza we Wrocławiu?

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

 
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.